Yardım

1) Radyoların hiçbirini dinleyemiyorum ne yapmalıyım ?
Web sitemizdeki radyolarının hiçbirini dinleyemiyorsanız muhtemelen, flash player programını yüklememiş olmalısınız. Flash player programını ücretsiz yüklemek için buraya tıklayınız !

2) Bazı radyolar çalışmıyormu?

Yayıncı radyoların bazen sunucu alt yapısı,yayın ıp adresleri değişebilir.Bu durumda çalışmayan radyo sayfasında bulunan “HATA BİLDİR” butonu ile bize iletebilirsiniz.Bunun için şimdiden teşekkürler.

3) Webradyolar.com bütün tarayıcılar üzerinde sorunsuz bir şekilde gezilebilir.Ama en iyi deneyim için sitemiz Google Chrome tarayıcıyı önetmektedir.Bilgisayarınıza kurmak için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Android ve İOS mobil platformlar olan cep ve tablet pc üzerinden radyoları dinlemek için radyo player menüsünde ki PLAY tuşuna mobil kullanıcıları basarak radyoyu dinleyebilirler.

4) Sahibi olduğunuz radyonuzun sitemizden kaldırma isteğinde bulunabilirsinizBunun için İLETİŞİM bölümünde yada aykutaksu@yandex.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

5) Sahip olduğunuz radyonuız var ve daha çok dinleyiciye ulaşmak istiyorsunuz.Radyonuzu sitemize eklemek için BURADAN formu doldurarak radyonuzu sitemize ekleyebilirsiniz.

6) Yerli ve Yabancı bir çok kategoride radyo dinleme imkanı sunan mobil destekli radyo dinleme sitemiz webradyolar.com sitemize reklam vermek için İLETİŞİM sayfasından ulaşıp bilgi alabilirsiniz