Tarkan Ahde Vefa Albümünü Dinle

---

Ahde Vefa, Türk şarkıcı Tarkan’ın dokuzuncu stüdyo albümü.11 Mart 2016 tarihinde Hitt Müzik etiketiyle yayımlanan albümün dağıtımını ise DMC üstlendi.Albüm, 43. Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Proje” dalında ödül kazanmıştır.
Tarkan’ın yayımladığı ilk Türk sanat müziği albümüdür. Albümde 13 şarkıya yer verilmiştir.Albümün içerisinde Yahya Kemal Beyatlı, Münir Nurettin Selçuk, Namık Kemal, Hacı Arif Bey, Erol Sayan, Orhan Seyfi Orhon, Yusuf Nalkesen, Ümit Yaşar Oğuzcan, Rüştü Şardağ ve Semahat Özdenses gibi isimlerin söz ve besteleri yer almaktadır.
Sanat müziğinin kendisindeki yerinin hep çok özel ve ayrıcalıklı olduğunu, müziğe yeteneğini keşfetmesindeki ve geliştirmesindeki önemini vurgulayan Tarkan, albümle ilgili olarak: “Benden uzun yıllardır beklenen albümümü sizlerle paylaşacak olmanın tatlı telaşı ve heyecanı içindeyim. Bu albüm bendeki etki ve katkılarınızla hayat buldu. ‘Ahde Vefa’nın sıkıntılı ve zorlu şu zamanlarda bir nebze de olsa içinizdeki kara bulutları dağıtmasını, yüreklerinizi aşkla doldurmasını temenni ediyorum” demiştir.

TARKAN – Ahde Vefa Albüm Şarkıları..

Tarkan Ahde Vefa albümün full dinle

Ahde Vefa Albüm Şarkı Listesi;
1. “Rindlerin Akşamı (Dönülmez Akşamın Ufkundayız)”
2. “Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme”
3. “Söyleme Bilmesinler”
4. “Enginde Yavaş Yavaş”
5. “Nasıl Geçti Habersiz”
6. “Kadehinde Zehir Olsa”
7. “Veda Busesi”
8. “Sevmekten Kim Usanır”
9. “Aşk Bu Değil Mi”
10. “Islak Daha Islak Öp Beni”
11. “Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine”
12. “Zeytin Gözlüm”
13. “Kara Bulutları Kaldır Aradan”

Bunlarıda Sevebilirsin...