Elif Buse Doğan – Küp İçinde Nişasta

---

Müzik Piyasasına “Bihaber” isimli albüm çalışmasıyla giriş yapan ve “Gel Sevduğum” isimli karadeniz şarkısıyla en çok dinlenen şarkılar arasına girmeyi başaran,Elif Buse Doğan haraketli balkan şarkısı “Küp İçinde Nişasta’’ ile herkesi ayağa kaldırıyor.

Bir Anonim türkü olan “Küp İçinde Nişasta” Stüdyo Maestro’da kaydedildi, müzik yönetmeni ise Aydın Kara Oldu. Canlı enstrümanlarla gerçekleşen kayıtta sanatçıya, akordeonda Bekir Sakarya, klarinet-trompet-saksafonda Aykut Sütoğlu, cümbüşde Mustafa İpekçioğlu, gitarda Metehan Köseoğlu, basgitarda Görkem Oker, ritimlerde Yaman Hadi ve vokallerde Funda Gürses, Demet Killik, Aslı Kahraman eşlik etti.Elif Buse Doğan, Erkan Nas’ın yönetmenliğinde çekilen klibi için özel koreografi ve dans dersleri aldı. Klibin dans koreografisini Anadolu Ateşinin eski dansçılarında Yeşim Çinçeoğlu hazırladı. Klip kostümleri ise, ünlülerin terzisi Nevzoş tarafından dikildi.

Elif Buse Doğan ’’Küp İçinde Nişasta’’ single çalışması Hak Yapım etiketiyle tüm dijital kanallarda yayınlanmaya ve radyo kanallarında dinlenilmeye başladı.

Elif Buse Doğan – Küp İçinde Nişasta

Elif Buse Doğan – Küp İçinde Nişasta Şarkı Sözleri;

Küp içinde nişasta
İşittim yarim hasta
Hasta mısın a yarim
Yazdırayım bir muska

Aman dane dane dane dök dök
Dök dane dane dane dök dök
Bir teneke unum var
Allah;tan umudum var
O yar benim olursa

Dedelere mumum var
Aman dane dane dane dök dök
Dök dane dane dane dök dök

Bunlarıda Sevebilirsin...